Skip to content

Про портал

Вітаємо Вас на всеукраїнському фермерському порталі ZNYVA.ORG.UA

Ви знаходитесь на першому українському порталі для фермерів, господарів, умільців та просто людей, які люблять землю, рослини та тварин. Людей, для кого праця в радість та результат на користь.

ZNYVA.ORG.UA проект абсолютно незалежний,  відкритий та  доступний для кожного. Тут Ви зможете одержати інформацію про новини сільського господарства, про нові технології, ознайомитися з досвідом  інших, почерпнути ідею, дізнатися про спосіб, знайти нову можливість.

В рамках Форуму Фермерів Україні Ви знайдете відповіді на свої питання, отримаєте допомогу по безлічі тем. Дізнаєтеся про виставки, будете в курсі змін в законодавстві, зможете подивитися прогнози на майбутнє.

Також Ви  матимете можливіть заявити про свій бізнес, захоплення чи результати праці. Зустрінете однодумців, партнерів, друзів по захопленням.

Мета Всеукраїнського фермерського порталу стати головною іформаційною ланкою в спілкуванні людей працюючих на землі, що люблять свою країну, вболівають за її процвітання і благополуччя.

Наша команда постійно працює над покращенням  ZNYVA.ORG.UA намагаючись зробити інформацію доступню та зрозумілою кожному. Ми сподіваємось, що портал стане Вам корисним в роботі,  бизнесі та відпочинку.

 Ми відкриті для диалогу та співробітництва з усіма зацікавленими. Вітаємо чесних та  порядних партнерів і друзів проекту.

 Приємного Вам перегляду та спілкування.

 

 С повагою. Команда ZNYVA.ORG.UA

 

 Приветствуем Вас на Всеукраинском фермерском портале ZNYVA.ORG.UA

Вы находитесь на первом украинском портале для фермеров, хозяев, умельцев и просто людей любящих землю, растения и животных. Людей, для которых труд в радость и результат в пользу.

ZNYVA.ORG.UA проект абсолютно независимый, открытый и доступный всем. Здесь Вы сможете получить информацию о новостях в сельском хозяйстве, о новых  технологиях, ознакомиться с опытом других, почерпнуть идею, узнать способ, обрести новую возможность.

В рамках Форума Фермеров Украины Вы найдете ответы на все вопросы, узнаете мнение, получите помощь по множеству тем. Узнаете анонсы о выставках, будете в курсе об изменениях в законодательстве, сможете посмотреть прогнозы на будущее.
 Сможете заявить о своем бизнесе, увлечении или результатах труда. Встретите единомышленников, партнеров, друзей по увлечению.

Задача Всеукраинского фермерского портала стать главным информационным звеном в общении людей работающих на земле, любящих свою страну, болеющих за ее процветание и благополучие.
 
Наша команда постоянно работает над проектом  ZNYVA.ORG.UA стараясь сделать информацию доступной и понятной для всех. Мы надеемся, что портал станет Вам полезным в работе, отдыхе и бизнесе.   

Мы открыты для диалога и сотрудничества со всеми заинтересованными. Приветствуем честных и добропорядочных партнеров и друзей проекта.

 Приятного Вам просмотра и участия.

 С уважением. Команда ZNYVA.ORG.UA

Google Analytics Alternative Clicky